Integral - אסטרטגיות שיווק יצירתיות | יועץ שיווק | מיתוג עסקי | תוכנית שיווק | ייעוץ שיווקי | ליווי שיווקי ואסטרטגי | ייעוץ שיווקי | יועץ שיווקי - למה בכלל יועץ שיווק או ייעוץ שיווקי? איך בוחרים יועץ שיווק?
    
 
למה בכלל יועץ שיווק או ייעוץ שיווקי? איך בוחרים יועץ שיווק?  
דף הבית >> מאמרים מקצועיים בשיווק >> למה בכלל יועץ שיווק או ייעוץ שיווקי? איך בוחרים יועץ שיווק?

מאת: שי טאובס
  
תעצרו לרגע ותיזכרו בסיבה שבגללה הקמתם את העסק או החברה שלכם. זוכרים?

הנחת היסוד היא שעסק מוקם, בין שאר הסיבות, בכדי להרוויח. לשם כך הוא זקוק ללקוחות משלמים ובמידת האפשר לקוחות שמתקיימת אצלם מידת נאמנות שישפיע עליהם להמליץ על העסק שלכם ללקוחות נוספים.

הלקוחות, מצידם, מעוניינים בערך. האמת היא, שלרוב מדובר על יותר מערך אחד. המוצרים המתאימים, במחירים המתאימים ו... הכל צריך להיות ארוז בחוויה הנכונה. נכונה למי? ללקוחות ולכם גם יחד.


רוב העסקים פועלים בתחום מקצועי שאינו שיווק, כאשר פעולת השיווק נדרשת במטרה לייצר, בין השאר, את: החשיפה ללקוחות (אם הלקוחות לא ידעו עליכם הם לא יקנו אצלכם נכון? ), את השפה המתאימה והמסרים (הם צריכים להבחין בכם ולאחר מכן להתעניין ולבחור בכם מבין כל החלופות), הם צריכים לבחור את המוצר הנכון, לשלם לכם כך שתרוויחו ו... זוכרים את החוויה? הם גם צריכים להיות מרוצים ואפילו ליהנות מכל התהליך.
  
יועץ שיווק, ייעוץ שיווקי, מיתוג, אסטרטגיה שיווקית

תפקידו של יועץ השיווק הוא לסייע לכם לתכנן את השיווק שלכם, לעזור לכם לבחור את הבחירות הנכונות עבורכם, לשמש כגורם המקצועי בהיבט הרחב של השיווק וללוות אתכם בצמתים השונים ובהתלבטויות השונות שעולות בפעילות היומימית השוטפת (ויש לא מעט כאלו).

ליועץ שיווק טוב יש הכרה עם מגוון ענפים ועם הבנה רחבה אסטרטגי ושיווקי הן בתחום הדיגיטל, הן ברשתות החברתיות (ניו-מדיה), בכנסים ותערוכות ופעילויות נוספות בעולם הפיסי (פרינט, עיתונות, שילוט ועוד). הוא יבין בעיצוב, ביחסי ציבור ובבניית קמפיינים מרובי ומשולבי מדיה (Digital, Social & Physical).
את ההצלחות מתחומים ומעולמות תוכן מסוימים הוא צריך לדעת לתרגם לתחום שלכם ו... לעשות זאת ביצירתיות.

יועץ שיווק טוב לא יבין רק בתחום מצומצם או יחיד, כאמור, והוא ייעץ לכם באילו פעילויות מומלץ להשקיע ולעומת זאת, אילו פעולות פחות אפקטיביות וסביר שהשקעה בהן תהיה בזבוז כסף, אנרגיה ומשאבים נוספים. הוא ישים את טובתכם כל הזמן לנגד עיניו ויפעל באחריות ועם ראש  גדול ובשיתוף מלא עמכם.


יועץ שיווק טוב יגיד לכם את מה שאתם צריכים לשמוע ולא רק את מה שנעים, או שנח לשמוע.

תפקידו להוביל אתכם לצמיחה וכמו שנאמר פעם “אם לא תעשו יותר ממה שאתם עושים, לא תוכלו להיות יותר ממי שאתם היום“. 
 
  
יחד עם זאת, יועץ השיווק הוא שותף שלכם. לדרך ולהצלחה. חשוב שתיווצר פתיחות הדדית ואווירה טובה בתהליך הייעוץ וליווי ומבחינתי שיווק עושים באהבה... או לא עושים בכלל.

ייעוץ שיווקי הוא לא פעילות של שליפה לא אחראית של "רעיונות ועצות מהמותן", או יצירת פתרון לטווח קצר בלבד... ולהעלם לאחר מכן.
יועץ טוב יבחן וילמד את העסק שלכם ויכיר אתכם כאנשים וכבעלי עסקים ורק לאחר מכן ייצר ויתאים ביחד איתכם את השיווק הנכון לעסק שלכם.

יועץ שיווק טוב יבדוק האם הלקוחות שאליהם אתם מכוונים הם הלקוחות הנכונים והרווחיים עבורכם ובמידה ולא הוא ינחה אתכם לכיוון הנכון.

הוא לא אמור לבלבל אתכם, אלא בדיוק ההיפך. תפקידו של הייעוץ השיווקי הוא למקד אתכם ולסלול עבורכם את הדרך שלכם בצורה בהירה וברורה. אם לא הבנתם משהו, אם אם אתם לא מבינים למה אתם עושים או צריכים לעשות משהו... ככל הנראה משהו בתהליך לא תקין. אל תמשיכו עד שהכל ברור, מובן ומתאים לכם ב-100%.

אם אתם מרגישים לא בנוח עם פעילויות מסויימות, פשוט אל תעשו אותן. זה סימן שהן לא מתאימות לכם (כן, גם אם שמעתם ש"כולם עושים את זה"). זה העסק שלכם ולא של אף אחד אחר. תזכרו את זה(ואם יועץ כלשהו טוען אחרת - תשלחו אותו אלי).

ייעוץ שיווקי מתאים, איכותי ומקצועי יאפשר לכם לעסוק בתחום העיסוק שלכם, להגשים את הרעיון והחלום שבזכותו בחרתם לצאת לדרך, לייצר רווחיות עסקית ורווחה אישית. לכם, למשפחתכם ולסביבתכם.בהצלחה!
שלכם,
שי
 

 
 
הכותב הוא שי טאובס - יועץ שיווק והבעלים והמנכ"ל של חברת integral - אסטרטגיות שיווק יצירתיות המתמחה בבניית אסטרטגיות שיווק, מיתוג חברות, ייעוץ שיווקי וליווי ביישום וניהול תוכניות ותהליכי שיווק כוללים. 
 

 

.

צריכים ייעוץ וליווי בשיווק? השאירו פרטים וניצור עמכם קשר:
   
  מה עוד באתר?

» לקוחות אומרים עלינו ש...יייייייייייייי
» לקוחות ופרוייקטים לדוגמה
» תכירו את צוות המומחים של integral

» מאמרים מקצועיים בשיווק
» טיפים קטנים לשיווק גדול - # Marketiping
» מילון המונחים המקצועי - integral Academy
» פ(נ)ינת ההשראה
» סרטוני הדרכה
» הצטרפות חינם לניוזלטר - 100% שיווק טהור


» תנאי שימוש

גגגככ
יעיע
  שששדד

עיעיעכייי

integral - אסטרטגיות שיווקיעי יצירתיות     |     service@i-group.co.il     |     050-6361363   |   הצהרת נגישות


התכנים באתר, לרבות טקסט, תמונות, סרטים, וכל מידע אחר, מוגנים בזכויות יוצרים ©     
 

עיצוב גרפי: integral
ייעוץ משפטי: עו"ד דניאל זולוטוביצקי
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus