Integral - אסטרטגיות שיווק יצירתיות | יועץ שיווק | מיתוג עסקי | תוכנית שיווק | ייעוץ שיווקי | ליווי שיווקי ואסטרטגי | ייעוץ שיווקי | יועץ שיווקי - השירותים שלנו
    
 
השירותים שלנו  
דף הבית >> השירותים שלנו
 
השירותים הבאים הם השירותים שבהם יש לנו נסיון והצלחות שיווקיות ועסקיות רבות. נגענו במשמעויות העיקריות שלהם "על קצה המזלג". מעוניינים לשמוע עוד? בואו ונדבר.
 

ייעוץ שיווקי - Marketing Consulting

בין אם אתם עסק מתחיל, צעיר או וותיק, כדי לצמוח ולהתפתח אתם צריכים לקוחות ובכדי להשיג לקוחות אתם צריכים לשווק.
אבל, לא כולם יודעים או אוהבים לשווק. לא כולם יודעים מה נכון עבורם מבין כל המידע, הכלים והאפשרויות הרבות (ורובם באמת לא רלוונטיים עבורם). עסקים חכמים מבינים שהמשאבים שלהם מוגבלים - זמן, כסף, כוח אדם, מוניטין, ולכן הם נעזרים בנו כיועץ שיווק וכמלווה השיווקי שלהם. אנחנו מייעצים לעסקים ולמנהלים בחברות כיצד לתכנן ולבנות את הפעילות השיווקית העסקית באופן המתאים והנכון עבורם, כעסק וכבני אדם.
אנחנו מייצרים עבור לקוחותינו פתרונות שנתפרים למידותיהם ומאפייניהם. אנחנו מנחים אותם כיצד לפעול, היכן לפעול, איך לפעול באופן מדוייק ו...לא פחות חשוב: היכן ואיך לא לפעול ומונעים מהם המון טעויות יקרות שעשויות לפגוע בהם ובמאמצי ההצלחה שלהם.
Digital או בעולם שמחוץ למסכים? גם וגם - אנחנו משלבים ומתאימים את המדיה הנדרשת עבורכם בכדי לייצר תוצאות איכותיות בכל מקום בו הלקוחות שלכם נמצאים.
אנחנו נייעץ לכם כיצד לבנות מוניטין, לייצר עסק מבודל, כיצד להשיג לקוחות וכיצד לנהל איתם את מערכות היחסים - מכירה, שירות ושימור.
אנחנו נלווה את העסק ובעליו בתהליך ונעשה זאת עם הרבה אחריות, ראש גדול ותשומת לב.
אנחנו מייצרים עסקים שהבעלים והמנהלים שלהם גאים בהם ובעצמם. צריכים ייעוץ שיווקי מכוון תוצאות? אנחנו הכתובת המתאימה עבורכם.
  

ייעוץ אסטרטגי - Strategic Consulting

"סוף מעשה במחשבה תחילה".
בחירת האסטרטגיה העסקית והשיווקית היא אחת מהמיומנויות החשובות ביותר שלכם כמנהיגים, בעלי עסקים וכמנהלים.
המצפן העסקי שלכם. המגדלור שמאיר את הדרך.
עסקים רבים מבזבזים המון זמן, כסף (אלפים רבים של דולרים) ואנרגיה רק כדי לגלות שהכיוון אליו כיוונו אינו נכון\מתאים\רלוונטי\רווחי עבורם.
כבעלי עסקים אתם נדרשים לשאול את עצמכם: איך תפעלו, היכן תפעלו, איזה אופן תבחרו להתמודד עם התחרות, כיצד תשמרו על הנתיב שבחרתם לעצמכם ובמקביל תמציאו את עצמכם מחדש ככל שתזדקקו לכך? לרוב המנהלים ובעלי העסקים אין את הניסיון והידע הנדרש כדי לקבל את ההחלטות החשובות הללו.
אם כן, מהי אסטרטגיה, איך תבנו אותה ואיך תעריכו אותה?
אסטרטגיה אינה "לעשות את מה שכולם עושים" כי אם לעשות את מה שמתאים ונכון עבורכם ועבור העסק שלכם, באופן שיקדם את המטרות העסקיות שלכם.
האסטרטגיה היא מסע והיא זקוקה לאסטרטג - היא זקוקה לכם. אנחנו נלווה, נמליץ ונייעץ לכם. יחד נמפה את המטרות, הצרכים, המצב הקיים והפערים. נציג בפניכם חלופות אפשרויות בהתבסס על נסיוננו הרב ונייצר יחד את האסטרטגיה שלכם. החל ממודלים עסקיים אפקטיבים שמכוונים לרווחיות, דרך בניית אסטרטגיה שיווקית יצירתית וניהול כל המשאבים כדי ליישמה ולהוציאה לפועל באופן הטוב ביותר שניתן. אסטרטגיה מיועדת לעסקים וחברות בכל סדר גודל ובכל שלב בחיי העסק. אם אין לכם עדיין אסטרטגיה, או שאתם מרגישים שאתם יכולים להשיג יותר ממה שאתם משיגים כיום - פנו אלינו. אנחנו הכתובת המתאימה עבורכם.
  

מיתוג עסקי - Branding

בשונה ממה שחלק מהחברות והעסקים חושבים, מיתוג הוא לא רק לוגו, כרטיס ביקור, אתר, דף פייסבוק וכיוב'. המיתוג אינו רק גרפיקה. המיתוג היא האווירה והחוויה שיחוו הלקוחות שלכם, הספקים שלכם, העובדים שלכם...העולם כולו.
תהליך מיתוג עסקי הוא תהליך הפיכתו של עסק למותג. מותג מבודל, מובחן ובולט, מנוהל, מסודר ואפקטיבי.
מראה, תחושות, מסרים, אווירה החוברים יחד בצורה אנטיליגנטית המותאמת למאפייני הלקוח לכדי המותג שהוא. מותג שהלקוחות בוחרים בו - בכם.
תהליך המיתוג הוא תהליך מורכב שעסקים רבים נמנעים ממנו, או מתפשרים עליו. התוצאה כמעט תמיד דומה - חזרה על התהליך אחרי תקופה, בזבוז של כספים נוספים, הפסד מפגיעה תדמיתית ו\או מחוסר יכולת למשוך את הלקוחות המתאימים לעסק או לחברה שלכם, תחושה לא נעימה בעת חלוקת חומרים המשפיעה על היכולת המכירתית שלהם ועוד.
"אני בדיוק עובד על אתר\כרטיס ביקור\מוצר חדש\מצגת חדשה..." הוא משפט שלא תשמעו מלקוחות integral שגאים להפיץ ולחלק את חומרי השיווק שלהם (פרינט, Digital, Social ועוד) בכל הזדמנות, לקבל מחמאות ולייצר עסקאות איכותיות.
מה אנחנו עושים עבור לקוחותינו? אנחנו עוזרים להם לשדר ולהראות כמו שהם צריכים מול הלקוחות שלהם. אנחנו גורמים ללקוחות לזכור אותם! אם אתם מרגישים שהעסק\חברה שלכם יכולים להראות יותר טוב, אם אתם מעוניינים להגיע לקהל חדש או לקהלים קיימים בצורה איכותית יותר - פנו אלינו. נשמח לייעץ וללוות אתכם לתוצאות הרצויות.
  

קמפיינים מרובי מדיה - Multi Media Campaigns

הלקוחות שלכם נמצאים בהרבה מקומות ואתם, כמותג, נדרשים "לגעת" בהם ולנהל עימם מערכות יחסים בכל מקום בהם הם חיים ופועלים. היכולת לייצר תכנים יצירתים, מעניינים, מושכים ומתאימים, לחבר אותם לכדי קמפיין ולנהל אותו בכל הגזרות עם כל המורכבויות שלו דורשת ידע ומגוון יכולות שאין לרוב בעלי העסקים והחברות.
קמפייני וידיאו, פייסבוק, שיווק גרילה, פרינט, פעילות בכנסים ובתערוכות, כנס לקוחות ועוד'.
אם אתם מעוניינים לקיים פעילות נקודתית למטרת קידום מכירות או יצירת חשיפה, אם אתם מעוניינים להתחיל ולתקשר עם לקוחות דרך רשימות תפוצה, אם אתם מעוניינים לנהל מערכות יחסים אפקטיביות ומשתלמות לכם וללקוחות,  אם אתם מעוניינים לגעת בלקוחות שלכם ומרגישים שאין לכם זמן, ידע ורצון לעשות זאת בעצמכם בשלב זה, אם אתם רוצים להיראות ולהרגיש טוב יותר - אנחנו יודעים איך לעשות את זה מעולה. נשמח לספר לכם עוד וללוות אתכם בחיבור טוב ואפקטיבי יותר ללקוחות.
  

ליווי חברות המציגות בכנסים, תערוכות ואירועים -

Conferences, Conventions and Exhibitions

מי לא מכיר את הכנסים המקצועיים המספקים חשיפה פוטנציאלית מצויינת עבורכם אל מול לקוחות היעד שלכם. העובדות במציאות מעט שונות. בפועל אחוז מאד קטן מצליח לממש את הפוטנציאל, בין אם מדובר במשיכת הלקוחות לדוכן שלכם (ולא רק בשביל לקחת את המתנה שאתם מציעים), בין אם מדובר ביצירת שיח איכותי ויעיל, בין אם מדובר בקבלת הפרטים במעמד הכנס  ובוודאי כשמדובר בתהליך הפיכתם של הלידים לעסקאות. אותו הדבר רלוונטי גם עבור נואמים ומרצים, בין אם הם מרצים לבד על הבמה ובין אם מדובר בפאנל מומחים - הכנה מתאימה והופעה איכותית הם שיעשו את ההבדל המבדל עבורכם.
אנחנו נלווה אתכם החל מההנחיה כיצד לפעול, דרך הפרזנטציה האיכותית, חיבור לקהל ע"י המסרים המתאימים והאווירה התומכת בהם ועד ליצירת מערכת היחסים עימם. נעזור לכם בבניית כל החומרים הנדרשים לכם עבור האירוע ובתכנון ובניית המתחם שלכם כדי שיבלוט וימשוך את הלקוחות. נסיע לכם ביצירה של תסריטי המכירה השונים, בתרגול ובבניית כל התהליכים הנדרשים כדי שתפיקו את המירב מהאירוע.
אבל... אנחנו לא עוצרים שם.
אנחנו ננחה ונלווה אתכם גם בתקופה שלאחר האירוע ונסייע לכם באופן מעשי להפוך את הלידים שאספתם לעסקאות מניבות.
אם אתם משתתפים או מתכוונים להשתתף בכנס כמציגים או כמרצים, פנו אלינו. נשמח לעזור לכם לייצר שיווק אפקטיבי.

צריכים ייעוץ וליווי בשיווק? השאירו פרטים וניצור עמכם קשר:
   
  מה עוד באתר?

» לקוחות אומרים עלינו ש...יייייייייייייי
» לקוחות ופרוייקטים לדוגמה
» תכירו את צוות המומחים של integral

» מאמרים מקצועיים בשיווק
» טיפים קטנים לשיווק גדול - # Marketiping
» מילון המונחים המקצועי - integral Academy
» פ(נ)ינת ההשראה
» סרטוני הדרכה
» הצטרפות חינם לניוזלטר - 100% שיווק טהור


» תנאי שימוש

גגגככ
יעיע
  שששדד

עיעיעכייי

integral - אסטרטגיות שיווקיעי יצירתיות     |     service@i-group.co.il     |     050-6361363   |   הצהרת נגישות


התכנים באתר, לרבות טקסט, תמונות, סרטים, וכל מידע אחר, מוגנים בזכויות יוצרים ©     
 

עיצוב גרפי: integral
ייעוץ משפטי: עו"ד דניאל זולוטוביצקי
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus